Cenník Novorodenci

novorodenecka fotografia


Balík 1 – 129 €

10 fotografií v digitálnej forme na DVD
10 fotografií (rozmer 15x10cm)

Balík 2 – 219 €

Tehotenské fotenie spojené s Newborn
25 fotografií v digitálnej forme na DVD
25 fotografií (rozmer 15x10cm)
10 fotografií Newborn a 15 tehotenských

Najvhodnejšia doba pre tvorbu týchto umeleckých fotografií je fotenie do 6-14 dňa po narodení dieťatka. V tomto období, novorodenci sú obyčajne veľmi spaví a akákoľvek manipulácia ich tak ľahko neprebudí. V treťom týždni dieťatko začína reagovať intenzívnejšie a nemusí mať už taký tvrdý spánok pri prekladaní ručičiek alebo nožičiek. Bábätko sa častejšie budí a tým pádom sa ťažšie ukladá do štylizovaných polôh.

Fotografovanie Newborn realizujeme u nás v príjemnom vyhriatom interiéri, kde je dostatok miesta nielen na fotenie, ale v prípade prebalenia alebo kojenia vášho dieťatka vám zabezpečíme súkromie.

Vieme pochopiť aj mamičky, ktoré v tomto krátkom období neradi vychádzajú z domu, najmä keď sa potrebujú dlhšie zotaviť a nabrať viac síl po pôrode. Aj keď napriek týmto pocitom majú túžbu mať nafotené svoje novorodeniatko, po dohode vieme prísť aj k vám domov.

Fotenie novorodencov trvá 2-4h. Odporúčame rezerváciu totho fotenia už počas tehotenstva.

Verní zákazníci, ktorí využili aspoň raz naše služby majú 10 percentnú zľavu na každé ďalšie fotenie.

Neupravené fotografie neodovzdávame. Ak sa nafotí väčší počet fotografií ako je v o vybranom balíčku je možne si ich dokúpiť za cenu 7 eur.

Na fotografie sa vzťahujú autorské práva. Ochranu pred zneužitím autorských práv poskytuje zákon č. 618/2003 Z.z.

novorodenecka fotografia

Stará Ľubovňa, Poprad, Prešov, Košice, Humenné, Bardejov, Žilina, Spišská Nova Ves, Levoča, Kežmarok, Zvolen, Banská Bystrica